Kdo jsme

Jsme rodinná školička pro děti. Fungujeme již pátým rokem. Máme za sebou mnoho spokojených dětí s jejich rodiči.

Děti  rozvíjíme především v základních kulturně společenských a hygienických návycích, vhodné a správné komunikaci se svým okolím tak, abychom jim pomohli bezproblémově vrůst do naší společnosti.

Věnujeme se různorodým tvořivým aktivitám (pohybové, hudební, rozumové, výtvarné,..) tak, aby se každý rozvíjel na úrovni svého věku a schopnostem. Vedeme děti také ke správnému vztahu k přírodě. Když nám to počasí dovoluje trávíme co nejvíce času venku v přírodě. Na naší zahradě, hřištích, či procházkách v okolí, kde máme mnoho krásné zeleně na příjemně strávený společný čas.

Osobní individuální přístup s úsměvem a pohodou je u nás samozřejmostí. Najdete u nás spolehlivost, důvěru, flexibilitu, důslednost.. a věříme, že i mnoho dalšího. Naším cílem je, aby Vám a Vašim dětem u nás bylo dobře, byli jste spokojeni a nechtělo se Vám domů. 🙂

Lenka Vávrová

Jsem maminka 10 leté Lenky a 4 leté Mařenky. Povoláním kvalifikovaná učitelka mateřské školy a jesliček. Absolvovala jsem pedagogická studia zaměřená na učitelství pro mateřské školy. Jako učitelka ve školce pracuji již mnoho let. Za dobu svého působení u dětí jsem prošla státním, soukromým i firemním sektorem různorodého typu ( vesnické i velkoměstské školky s věkově rozdělenými, ale i smíšenými třídami).

Neustále pracuji na svém rozvoji, ať již ve výchovně vzdělávacích či zájmových aktivitách pro děti. Jsem držitelkou mnoha akreditovaných certifikátů MŠMT, včetně studia pro vedení školy a školských zařízení. S dětmi předškolního a mladšího věku pracuje od roku 1996.